Szamba z betonu – oferta

W przypadku instalacji sanitarnych, które nie mogą być podłączone do sieci zbiorczej, trzeba zastosować dobry rodzaj szamba. Warto być świadomym o tym, że szambo powinno charakteryzować się przede wszystkim szczelnością, ale również wysoką wytrzymałością mechaniczną na wszelakiego typu uszkodzenia. Stąd też warto wybierać produkty przetestowane i certyfikowane, np tj. szambo betonowe 10m3.

Warto tutaj wspomnieć, że dostępne są także inne opcje pojemności, tak by dobrać dobry zbiornik betonowy do danego obiektu czy także budynku.
Jaki rodzaj szamba wybrać do instalacji sanitarnej?
Obecnie na rynku dostępnych jest sporo różnorakich rodzajów szamba, warto pamiętać natomiast o tym, by w tym przypadku postawić przede wszystkim na wysoką jakość zaprojektowania, a więc między innymi szambo betonowe 12m3. Takie szamba realizowane są dobrej klasy betonu, który wyróżnia się dobrymi parametrami technicznymi oraz użytkowymi. W praktyce oznacza to, że takie szambo jest odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo zabezpieczone jest za pomocą wysokiej jakości włazu betonowego. Warto być świadomym też o tym, że taki beton spełnia rygorystyczne normy powiązane między innymi z ze szczelnością. Oznacza to, że korzystając z takich szamb zyskujemy pewność, że ścieki przedostający się do niego nie przenikną zarówno do gleby, jak także do wód gruntowych. Prócz tego, szamba betonowe dostępne są w różnych wariantach, które różnią się nie tylko i wyłącznie pojemnością, niemniej jednak także innymi elementami. Dostępne jest w głównej mierze szambo betonowe 12m3 zarówno jednokomorowe jak też dwukomorowe. W sytuacji dwukomorowego występuje specjalna przegroda, która rozdziela ścieki stałe, grube od nadmiarowej ilości ścieków płynnych. Najistotniejsze jest to, że w komorze, której występują specjalne bakterie ścieki zostają oczyszczone, a dzięki czemu mogą być wprowadzone do gruntu w postaci wody, która nie zawiera substancji szkodliwych czy też toksycznych. Jest to więc rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne.

Polecamy: szambo betonowe 12m3 oświęcim .