Kalendarze, ile kosztują

Doskonałym upominkiem dla klientów naszego biznesu, czy partnerów biznesowych będzie firmowy gadżet, który ciągle będzie w użyciu i stale będzie przypominał o ofiarującym taki drobiazg.
Wszyscy mamy jakieś plany zawodowe. Nie ma znaczenia to, czy prowadzimy własną działalność, pracujemy w korporacji, czy czyjejś małej firmie.

Terminarz spotkań i obowiązków można oczywiście prowadzić on-line, niemniej jednak ponieważ nie za każdym razem mamy dostęp do sieci i właściwie każdy z nas lubi posiadać w zasięgu ręki trochę luksusu przydaje się też kalendarz papierowy na przykład. kalendarz książkowy a6 w formie książeczki.
Ścienne kalendarze mają to do siebie, że nie zabierzemy Ich na każdym kroku ze sobą i mało jesteśmy w stanie w Nich zanotować. Notatnik na spirali jako kalendarz książkowy z nadrukiem sprawdzi się idealnie w podtrzymywaniu relacji biznesowych z partnerami biznesowymi i klientami. Taki reklamowy notes spiralowany połączy przestrzeń na notatki i podstawowe informacje kalendarzowe. Przy każdej z dat można odnotowywać istotne wydarzenia, a ogół może zawierać nadrukowane pod kalendarzowym nadrukiem logotyp i dane firmy. O ile firma woli pokazać się jako ekspert w swojej kategorii to strony kalendarzy książkowych może okraszać przykładowo. branżowymi ciekawostkami. Kołonotatnik jest bardzo wygodny w użyciu. Tradycyjne książeczki zamykają się, mniej wygodnie się w Nich pisze, a w kołonotatniku to my decydujemy kiedy kalendarz zamykamy, czy chcemy Go zostawić otwarty na konkretnej stronie, na jakiej i tak dalej. Kołonotatniki dają także możliwość łatwego przechowywania długopisu i nie gubienia Go w końcu w torbie, czy teczce. Długopis można przypinać do oprawy spiralnej na grzbiecie. W kalendarz może być również wpięta ulotka z ofertą firmy.
Sprawdzi się znakomicie przy okazji noworocznych i świątecznych życzeń i na każdą inną okoliczność.
Koszt przygotowania takich upominków i obdarowania najbardziej oddanych klientów i biznesowych partnerów jest niewspółmiernie niewielki w porównaniu z korzyścią jaką taki gadżet firmowy może nam przynieść.
Nie tylko i wyłącznie obdarowany takim upominkiem będzie miał miłe skojarzenia z nami i naszą firmą. Oco więcej ludzie w Jego otoczeniu będą się przyzwyczajali do pozytywnego wizerunku naszego brandu.

Więcej informacji na stronie: kalendarz książkowy a6